Ulotka Zdrowia
Cynamon cejloński 90 kaps  - Swanson

Cynamon cejloński 90 kaps - Swanson

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Swanson
  • Pojemność: 90 kaps
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Cynamon cejloński 90 kaps

Cynamon to bardzo popularna przyprawa, która jest używana do nadania słodkiego smaku potrawom. Dopiero od niedawna jest on traktowany jako produkt prozdrowotny. Spowodowało to jego rozpowszechnienie również w prozdrowotnych suplementach diety. Cynamon cejloński to produkt, który wykazuje wysoką wartość substancji śluzowych jak również żywicy, garbników, cukrów oraz szczawiów wapnia, żelaza, błonnika. Właściwości produktu stymulują układ pokarmowy dzięki właściwościom bakteriobójczym. Ponadto ma właściwości antyoksydacyjne, które umożliwiają wyeliminowanie szkodliwych substancji z organizmu.

Cynamon cejloński Full Spectrum True Cinnamon - Swanson 

Produkt ma zastosowanie u osób skarżących się na dolegliwości o podłożu żołądkowo-jelitowym. Stymuluje błonę śluzową żołądka oraz apetyt. Produkt ma również właściwości przeciwgrzybicze. Przyprawa pozytywnie wpływa na organizm ludzki. Wzmacnia i stymuluje procesy trawienne, obniża również poziom glukozy we krwi. Wpływa na poziom cholesterolu.

Ponadto może on być stosowany w diecie dzięki wpływaniu na spalanie tłuszczu i wzmocnienie przemiany materii. Wskazany jest również w przypadku różnych infekcji typu przeziębienie.

Produkt należy zażywać w postaci 1 kapsułki 1-3 razy dziennie w czasie posiłku.  

W skład produktu wchodzi: Cejloński cynamon, otoczka kapsułki: żelatyna, substancja wypełniająca: mikrokrystaliczna celuloza, substancje przeciwzbrylające: stearynian magnezu i dwutlenek krzemu.

Ostrzeżenia:

  • Nie należy przekraczać dziennej dawki produktu
  • Chronić przed światłem i wilgocią
  • Chronić przed dziećmi
  • Produktu nie powinny stosować osoby mające problemy z wrzodami przewodu pokarmowego
  • Nie zalecany w przypadku kobiet w ciąży
Marzena O

Marzena O, Dietetyk

Dietetyką i suplementacją podczas odchudzania zajmuję się już blisko 4 lata. Prowadzę swoich klientów indywidualnie oraz często jestem zapraszana na zajęcia grupowe, gdzie uczę uczestników zdrowo jeść i dbać o prawidłowe stosowanie suplementów.


Opinie Cynamon cejloński 90 kaps

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."