Ulotka Zdrowia
Curcumin C3 Complex + Bioperine - Singularis

Curcumin C3 Complex + Bioperine - Singularis

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Singularis
  • Pojemność: 30 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Curcumin C3 Complex + Bioperine

Curcumin C3 Complex + Bioperine to suplement diety w naturalny sposób uzupełniający braki składników odżywczych, wykazujący działanie silnie przeciwzapalne i antyoksydacyjne. Jest to najlepiej przebadana kurkuma na świecie, ponieważ została sprawdzona w ponad 80 pracach naukowych i badaniach. Preparat mogą przyjmować osoby dorosłe oraz dzieci powyżej 12 roku życia.

Głównymi składnikami preparatu Curcumin C3 Complex + Bioperinesą:

  • Curcumin C3 Complex ® Curcuma longa (Kurkuma) – wykazuje właściwości przeciwzapalne i antyoksydacyjne. Sprzyja trawieniu białego i zapobiega zanieczyszczaniu organizmu. Wspiera także krążenie krwi i wspomaga pracę serca. Pomaga zachować w zdrowiu wątrobę i wykazuje właściwości przeciwutleniające. Ponadto, łagodzi objawy niestrawności,
  • Bioperine Piper nigrum (Pieprz czarny) – ożywia system nerwowy i zwiększa skuteczność pozostałych składników roślinnych.

Preparat zalecany jest do stosowania przy chorobie zwyrodnieniowej stawów, leczeniu zespołu metabolicznego, zaburzeniach pracy wątroby oraz osłabieniu układu odpornościowego.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Curcumin C3 Complex + Bioperine

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."