Ulotka Zdrowia
Creatine Tablets - Smakowe tabletki do ssania BioTechUSA

Creatine Tablets - Smakowe tabletki do ssania BioTechUSA

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: BioTechUSA
  • Pojemność: 200 sztuk
  • Postać: tabletki do ssania
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Creatine Tablets

Creatine Tablets to smakowe tabletki do ssania z monohydratem kreatyny z dodatkiem witaminy C, które pomagają zwiększyć sprawność fizyczną w trakcie kolejnych krótkich, a intensywnych treningów. Tabletki można ssać nawet podczas treningu. Dzięki temu, że w składzie preparatu znajduje się witamina C, chroni ona komórki przed stresem oksydacyjnym i zmniejsza zmęczenie. Produkt jest całkowicie bezpieczny do stosowania.

Creatine Tablets - Smakowe tabletki do ssania - dawkowanie

Należy żyć 5 tabletek na 20 minut przed treningiem. Natomiast w dniu, w których nie występuje trening, należy żuć 5 tabletek rano.

Jacek K

Jacek K, Trener personalny

Wieloletnie doświadczenie jako trener personalny w popularnych klubach fitness w Warszawie. Specjalizacja w dietetyce i suplementacji.


Opinie Creatine Tablets

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."