Ulotka Zdrowia
Creatine Effervescent - Tabletki musujące BioTechUSA

Creatine Effervescent - Tabletki musujące BioTechUSA

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: BioTechUSA
  • Pojemność: 13 sztuk
  • Postać: tabletki musujące
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Creatine Effervescent

Creatine Effervescent to musujące tabletki, w których składzie znajduje się monohydrat kreatyny. Preparat pozwala zwiększyć sprawność fizyczną podczas krótkich, a intensywnych treningów. Tabletki bardzo dobrze rozpuszczają się nawet w zimnej wodzie. Dają efekt orzeźwienia i posiadają przyjemny smak. Preparat jest całkowicie bezpieczny dla zdrowia.

Creatine Effervescent - Tabletki musujące dawkowanie 

Jedną tabletkę preparatu należy włożyć do szklanki z 200 ml zimnej wody i poczekać aż się rozpuści. Następnie całość należy wypić.

Creatine Effervescent Smaki

  • Malinowa pomarańcza
  • Niebieskie winogrona

W 1 tabletce:
2000 mg monohydratu kreatyny

Jacek K

Jacek K, Trener personalny

Wieloletnie doświadczenie jako trener personalny w popularnych klubach fitness w Warszawie. Specjalizacja w dietetyce i suplementacji.


Opinie Creatine Effervescent

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."