Ulotka Zdrowia
Creatine 100% - Monohydratu Kreatyny Trec

Creatine 100% - Monohydratu Kreatyny Trec

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Trec Nutrition
  • Pojemność: 600 g
  • Postać: proszek
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Creatine 100%

Creatine 100% to preparat zawierający monohydrat kreatyny w proszku. Zawiera także witaminę C oraz sód, które wspomagają transport kreatyny do mięśni. Zalecany jest szczególnie podczas wysiłku fizycznego związanego z wykonywaniem intensywnych ćwiczeń.

Creatine 100% - dawkowanie i zastosowanie

Korzystne efekty można uzyskać spożywając już nawet 3 g kreatyny. Jest to środek wspomagający utrzymywanie wysokiej formy. Polecany szczególnie sportowcom sportów siłowych i szybkościowo-siłowych.

Jacek K

Jacek K, Trener personalny

Wieloletnie doświadczenie jako trener personalny w popularnych klubach fitness w Warszawie. Specjalizacja w dietetyce i suplementacji.


Opinie Creatine 100%

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."