Ulotka Zdrowia
Corega - Super Mocny Neutralny Smak

Corega - Super Mocny Neutralny Smak

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: GlaxoSmithKline
  • Pojemność: 40 g
  • Postać: pasta
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Corega

Corega Super Mocny Neutralny Smak to preparat, który zapewnia trwałe umocowanie protezy przez cały dzień. Preparat nie zawiera barwników, aromatów i cynku. Neutralny smak sprawia, że nie dochodzi do zmiany odczuwania smaku podczas spożywania posiłków. Preparat wykazuje działanie uszczelniające, które sprawia, że proteza idealnie przylega do dziąseł.

Przed aplikacją kremu należy dokładnie oczyścić i wysuszyć protezę. Następnie należy nanieść na nią niewielką ilość kremu w postaci krótkich pasków w niewielkiej odległości od krawędzi protezy. Przed ponownym założeniem protezy, należy dokładnie przepłukać jamę ustną. Następnie można założyć protezę. Przez kilka sekund należy zaciskać zęby, aby idealnie przyległa do dziąseł. Preparatu nie należy stosować częściej niż dwa razy na dzień.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Corega

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."