Ulotka Zdrowia
Corega - Super Mocny Mocno Miętowy

Corega - Super Mocny Mocno Miętowy

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: GlaxoSmithKline
  • Pojemność: 40 g
  • Postać: pasta
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Corega

Corega Super Mocny Mocno Miętowy to preparat o świeżym miętowym smaku, który zapewnia idealne dopasowanie protezy do dziąseł przez cały dzień. W składzie preparatu nie ma cynku. Miętowy smak kremu powoduje, że przez cały czas utrzymywany jest świeży zapach z ust.

Przed nałożeniem niewielkiej ilości kremu w postaci pasków na protezę, należy ją dokładnie umyć i osuszyć. Przed jej ponownym założeniem należy dokładnie opłukać jamę ustną. Po założeniu należy ją dokładnie docisnąć i zagryźć zęby na kilka sekund, aby idealnie przyległa do dziąseł. Preparatu nie należy stosować częściej niż dwa razy na dzień.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Corega

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."