Ulotka Zdrowia
Contrahist Allergy - Tabletki powlekane, 10 szt

Contrahist Allergy - Tabletki powlekane, 10 szt

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Adamed
  • Pojemność: 10 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Contrahist Allergy

Contrahist Allergy to preparat dostępny w formie tabletek powlekanych, które wykorzystywane są do leczenia alergicznego zapalenia błony śluzowej nosa i przewlekłej pokrzywki idiopatycznej u osób dorosłych, młodzieży i dzieci powyżej 6 roku życia.

Preparat można stosować jedynie wtedy, gdy lekarz stwierdzi, że są do tego medyczne podstawy. Tabletka powinna zostać przyjęta doustnie i popita dużą ilością wody. Tabletki można przyjmować z posiłkami lub niezależnie od przyjmowanego jedzenia. Ogólnie zalecaną dawką są dwie tabletki na dobę. Taką dawkę mogą przyjmować osoby dorosłe oraz dzieci powyżej 12 roku życia, a także dzieci miedzy 6 a 12 rokiem życia.

Natomiast:

  • Osoby w podeszłym wieku powinny mieć dostosowaną dawkę do stanu zdrowia
  • Osoby z zaburzeniami czynności nerek powinny mieć ustalony indywidualny do stanu zdrowia odstęp pomiędzy kolejnymi dawkami preparatu.

Lek nie jest wskazany dla osób, u których występuje nadwrażliwość na którykolwiek z jego składników. Nie powinien być również przyjmowany u osób z ciężkimi zaburzeniami nerek i w przypadku niedoborów laktozy.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Contrahist Allergy

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."