Ulotka Zdrowia
CM3 1250 - Maksymalna dawka jabłczanu trikreatyny

CM3 1250 - Maksymalna dawka jabłczanu trikreatyny

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Trec Nutrition
  • Pojemność: 180 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu CM3 1250

CM3 1250 to preparat powstały na bazie czystego Jabłacznu Trikreatyny, który jest stabilną, odporną na działanie środowiska przewodu pokarmowego i bardzo dobrze rozpuszczalną formą kreatyny. Powoduje intensywny wzrost siły i masy mięśni. Pozwala uzyskać szczytową formę, szczególnie w dyscyplinach siłowych i szybkościowo-siłowych.

Preparat dostępny jest w dwóch formach: proszku lub tabletkach.

CM3 1250 - zastosowanie i dawkowanie 

CM3 silnie wspomaga syntezę podstawowego paliwa komórkowego ATP, powodując drastyczny wzrost poziomu energii podczas ciężkich ćwiczeń. Jabłczan posiada o wiele wyższy potencjał energotwórczy niż inne formy kreatyny. Pobudza także syntezę nowych protein i to już w niewielkiej dawce. Polecany jest szczególnie sportowcom, którzy chcą zwiększyć swoje możliwości wysiłkowe.

Jacek K

Jacek K, Trener personalny

Wieloletnie doświadczenie jako trener personalny w popularnych klubach fitness w Warszawie. Specjalizacja w dietetyce i suplementacji.


Opinie CM3 1250

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."