Ulotka Zdrowia
CLA z zieloną herbatą plus L-karnityna - Olimp Labs

CLA z zieloną herbatą plus L-karnityna - Olimp Labs

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »Opis i skład produktu CLA z zieloną herbatą plus L

CLA z zieloną herbatą plus L-karnityna to suplement diety przeznaczony dla osób odchudzających się i chcących zredukować nadmierną ilość tkanki tłuszczowej. Powinny go stosować osoby z nadwagą oraz prowadzące aktywny tryb życia. Głównymi składnikami preparatu są: l-karnityna – uczestniczy w transporcie tłuszczów, ekstrakt z zielonej herbaty – wspiera prawidłowy metabolizm i utlenia tłuszcze w organizmie.

1-2 kapsułki preparatu na dzień należy przyjmować dwa razy dziennie po śniadaniu i na około 30 minut przed planowaną aktywnością fizyczną. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki.

Środek należy przechowywać w suchych pomieszczeniach, w temperaturze pokojowej, w szczelnie zamkniętym opakowaniu w miejscu nie dostępnym dla dzieci. Należy chronić preparat przed wilgocią.

CLA z zieloną herbatą plus L-karnityna składniki:

Sprzężony kwas linolowy CLA, ekstrakt zielonej herbaty, olej sojowy, L-karnityna, kapsułka (żelatyna, gliceryna, woda – składnik otoczki, barwnik: E172).

Informacja żywieniowa 2 kapsułki 4 kapsułki
Sprzężony kwas linolowy CLA 80% W tym CLA 1000 mg 800 mg 2000 mg 1600 mg
Ekstrakt zielonej herbaty W tym EGCG 400 mg 132 mg 800 mg 264 mg
L-karnityna 200 mg 400 mg
Marzena O

Marzena O, Dietetyk

Dietetyką i suplementacją podczas odchudzania zajmuję się już blisko 4 lata. Prowadzę swoich klientów indywidualnie oraz często jestem zapraszana na zajęcia grupowe, gdzie uczę uczestników zdrowo jeść i dbać o prawidłowe stosowanie suplementów.


Opinie CLA z zieloną herbatą plus L

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."