Ulotka Zdrowia
Ciśnieniomierz Easy - Automatyczny DOZ

Ciśnieniomierz Easy - Automatyczny DOZ

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: DOZ S.A.
  • Pojemność: 1 sztuka
  • Postać: urządzenie
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Ciśnieniomierz Easy

Ciśnieniomierz Easy, automatyczny, 1 szt. to proste w obsłudze urządzenie do wykonywania pomiarów ciśnienia krwi.

Wyposażony jest w duży, czytelny wyświetlacz, na którym będą pojawiały się pomiary. Posiada wygodny, duży mankiet mający od 22 do 42 cm. Całe urządzenie jest proste w użyciu – uruchamia się jednym przyciskiem. W zestawie otrzymasz dzienniczek do zapisywania wykonywanych pomiarów. Na każdy aparat otrzymujesz 3 lata gwarancji z opcją door to door czyli odbiór od właściciela, naprawę i zwrot na wskazany adres. Dokładność wykonywanych przez ciśnieniomierz pomiarów została potwierdzona przez Brytyjskie Stowarzyszenie Nadciśnienia Tętniczego. 

Działanie

Ciśnieniomierz posiada:

  • duży, czytelny wyświetlacz z łatwym odczytem wszystkich informacji,
  • wygodny duży mankiet (22-42 cm),
  • jeden duży przycisk (prosty w użyciu),.
  • dzienniczek do zapisywania pomiaru ciśnienia krwi.

Aparat objęty jest 3-letnią gwarancją „door to door”

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Ciśnieniomierz Easy

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."