Ulotka Zdrowia
Cienkie niewidoczne poduszki ochronne - Scholl Party Feet

Cienkie niewidoczne poduszki ochronne - Scholl Party Feet

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Scholl
  • Pojemność: 2 sztuki
  • Postać: urządzenie
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Cienkie niewidoczne poduszki ochronne

Scholl Party Feet™ Ultra cienkie niewidoczne poduszki ochronne to miękkie żelowe poduszeczki, które amortyzują uderzenia stopy o podłoże. Zostały wykonane z ultracienkiego, przezroczystego żelu. Zwiększają w znakomity sposób komfort chodzenia. Są one kompletnie niewidoczne. Noszenie ich spowoduje redukcję piekącego bólu śródstopia.

Cienkie niewidoczne poduszki ochronne - Scholl Party Feet zastosowanie

Należy zdjąć ochronną folię z poduszeczki. Następnie należy włoży poduszeczkę w przednią część buta przylepną stroną do dołu i wystającym końcem w kierunku pięty.

Bóle śródstopia – przyczyny

Przyczyną występowania bólów śródstopia jest najczęściej zbyt duży wysiłek fizyczny. Przykładem może być bieganie w niedobrze dobranym obuwiu lub bieganie na zbyt twardej nawierzchni. Wpływ na ból śródstopia mogą mieć również zmiany anatomiczne i deformacje stopy. Może pojawić się na przykład koślawy paluch czy paluch młoteczkowaty. W takiej sytuacji śródstopie będzie dodatkowo obciążone. Wśród przyczyn należy także pamiętać o schorzeniach ogólnoustrojowych takich jak dna moczanowa czy reumatoidalne zapalenie stawów z promieniującym bólem do śródstopia.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Cienkie niewidoczne poduszki ochronne

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."