Ulotka Zdrowia
Chusteczki do oczyszczania twarzy - Neutrogena

Chusteczki do oczyszczania twarzy - Neutrogena

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Neutrogena
  • Pojemność: 25 sztuk
  • Postać: chusteczki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Chusteczki do oczyszczania twarzy

Neutrogena Formuła Norweska Nawilżające chusteczki do oczyszczania twarzy to produkt, dzięki któremu można delikatnie usunąć zanieczyszczenia, tłuszcz oraz makijaż, a nawet wodoodporny tusz do rzęs. Chusteczki łagodzą, a także nawilżają skórę do 12 godzin. Nie pozostawiają uczucia tłustości. Skóra pozostaje czysta, miękka i świeża. Chusteczki są odpowiednie dla każdego rodzaju skóry, nawet dla tej najbardziej wrażliwej i suchej. Produkt powstał we współpracy z dermatologami.

Produkt testowany dermatologicznie i okulistycznie. Należy delikatnie przetrzeć chusteczkami twarz aż do momentu, gdy pozostaną czyste.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Chusteczki do oczyszczania twarzy

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."