Ulotka Zdrowia
Chrom Activ 200 µg - Prawidłowy poziom glukozy Olimp Labs

Chrom Activ 200 µg - Prawidłowy poziom glukozy Olimp Labs

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »Opis i skład produktu Chrom Activ 200 µg

Chrom Activ 200 µg to suplement diety dostarczający do organizmu wysoką dawkę chromu. Polecany jest osobom, które wykazują zwiększone zapotrzebowanie na ten pierwiastek. Preparat przyda się osobom, które mają problem z ograniczeniem apetytu na słodycze, walczą z nadwagą i otyłością i chcą się odchudzać.

Chrom wpływa na metabolizm makroskładników odżywczych oraz utrzymuje prawidłowy poziom glukozy we krwi. Pomaga uniknąć ataków głodu i podjadania między posiłkami.

1 tabletkę preparatu dziennie należy przyjąć po posiłku. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki.

Środek należy przechowywać w suchych pomieszczeniach, w temperaturze pokojowej, w szczelnie zamkniętym opakowaniu w miejscu nie dostępnym dla dzieci. Należy chronić preparat przed wilgocią.

Chrom Activ 200 µg Olimp Labs składniki:

substancja wypełniająca - celuloza mikrokrystaliczna, substancja wiążąca - hydroksypropylometyloceluloza, substancja przeciwzbrylająca - dwutlenek krzemu, substancja wypełniająca - sól sodowa karboksymetylocelulozy usieciowana, skrobia ziemniaczana, pikolinian chromu, substancja przeciwzbrylająca – sole magnezowe kwasów tłuszczowych.

Informacja żywieniowa 1 tabletka
Chrom 200 mcg (500%*)

* Zalecane Dzienne Spożycie


Opinie Chrom Activ 200 µg

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."