Ulotka Zdrowia
Cholester - Cholesterol na dobrym poziomie

Cholester - Cholesterol na dobrym poziomie

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: GardenPharm
  • Pojemność: 30 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Cholester

Zbyt wysoki poziom cholesterolu może być przyczyną wielu chorób, m.in. miażdżycy. Nie dopuść, aby spowodował on pogorszenie się Twojego stanu zdrowia. Zadbaj o siebie. W walce o dobrze funkcjonujący organizm pomoże Ci suplement diety Cholester.

Cholester to suplement diety, którego składniki wspomagają funkcjonowanie układu krwionośnego. Preparat utrzymuje cholesterol na odpowiednim poziomie. Obecnie coraz więcej osób ma świadomość, że cholesterol jest naprawdę niezbędnym składnikiem komórek naszego organizmu. Ale tylko taki, który znajduje się na właściwym, zdrowym poziomie. Jest on niezastąpionym budulcem komórek i hormonów.

Z natury nie jest niczym złym, ponieważ częściowo powstaje w naszym organizmie, a dokładnie w wątrobie. Jest również dostarczany z pokarmami, które przyjmujemy. Szkodliwy jest natomiast jego nadmiar, a dokładnie cholesterol typu LDL. Jego stężenie we krwi nie powinno przekraczać 160 mg/dl. Jednak, jeżeli wartość ta zostanie przekroczona i nic z tym nie zrobimy przez dłuższy czas, aby obniżyć ten poziom, możemy wpędzić się w poważne kłopoty. W zahamowaniu tego procesu pomoże nam suplement diety Cholester.

Główne składniki Cholesteru

Moc suplementu diety oparta jest na dwóch składnikach:

  • sterolach roślinnych – pomagają utrzymać prawidłowy poziom cholesterolu poprzez hamowanie jego wchłaniania do krwi w jelitach. Taki stan powoduje, że cholesterol jest wydalany z organizmu,
  • czerwony ryż – pomaga utrzymać prawidłowy poziom lipidów, w tym cholesterolu we krwi. Jest to sekret długowieczności Japończyków.

Cholester sposób stosowania

Niewielką, łatwą do połknięcia tabletkę należy przyjąć raz na dzień podczas posiłku. Ważne jest, aby nie przekraczać zalecanej dziennej dawki. Dzięki temu, będzie możliwe uzyskanie najlepszych efektów ze stosowania suplementu, a więc wyrównanie poziomu cholesterolu. Na jego stosowanie powinny zdecydować się osoby dorosłe, które pragną zadbać o swoje zdrowie i utrzymać odpowiedni poziom cholesterolu we krwi.

Cholester nie jest preparatem, który powinny przyjmować kobiety w ciąży oraz karmiące piersią. Nie jest to również produkt wskazany dla dzieci. Ważne jest, aby przyjmowanie takiego środka skonsultować z lekarzem. Dzięki temu, będzie się miało pewność, że w żaden sposób nie zaszkodzi zdrowiu. Przed rozpoczęciem jego stosowania warto również sprawdzić faktyczny poziom cholesterolu, aby nie okazało się, że jego przyjmowanie nie jest konieczne. Produkt nie jest przeznaczony dla ludzi, którzy nie muszą kontrolować swojego poziomu cholesterolu we krwi.

Cholesterol na odpowiednim poziomie

Cholester pomoże Ci usprawnić funkcjonowanie układu krążenia. Sprawi, że będziesz mógł cieszyć się długim życiem i dobrym zdrowiem, a problemy z cholesterolem będą dla Ciebie obce. Na pewno jeżeli połączysz przyjmowanie tego suplementu ze zdrową dietą i aktywnością fizyczną, uzyskasz efekt, o jaki Ci chodzi. Utrzymanie cholesterolu na odpowiednim poziomie nie będzie wtedy żadnym wyczynem. Warto zastosować tak skuteczny preparat, który faktycznie działa i przynosi bardzo dobre rezultaty.

Marzena O

Marzena O, Dietetyk

Dietetyką i suplementacją podczas odchudzania zajmuję się już blisko 4 lata. Prowadzę swoich klientów indywidualnie oraz często jestem zapraszana na zajęcia grupowe, gdzie uczę uczestników zdrowo jeść i dbać o prawidłowe stosowanie suplementów.


Opinie Cholester

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."