Ulotka Zdrowia
Cholamid - Lek żółciopędny 500 mg

Cholamid - Lek żółciopędny 500 mg

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Polfa
  • Pojemność: 30 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Cholamid

Cholamid to lek dostępny w formie tabletek, który podawany jest jako preparat żółciopędny. Nie należy go stosować, jeżeli występuje uczulenie na którykolwiek z jego składników. Nie jest również wskazany w przypadku pojawienia się żółtaczki mechanicznej i cholestatycznej.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Cholamid

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."