Ulotka Zdrowia
Chocamine Plus - Wyciąg z kakao proszek 100 g Myprotein

Chocamine Plus - Wyciąg z kakao proszek 100 g Myprotein

Ocena na podstawie 1 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Myprotein
  • Pojemność: 100 g
  • Postać: proszek
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Chocamine Plus

Chocamine Plus to wyciąg z kakao, który posiada te same właściwości, smak i zapach co czekolada, jednak z tą różnicą, że pozbawiony jest jakikolwiek substancji szkodliwych, takich jak tłuszcze i cukry. Jest to więc naturalny i w pełni bezpieczny suplement czekolady, który skutecznie powstrzymuje apetyt i lekko stymuluje organizm.

Stosowanie tego preparatu przynosi wiele korzyści dla organizmu. Przede wszystkim zyskasz znacznie więcej energii, zmniejszysz apetyt, zwiększysz lipolizę, poprawisz nastrój, koncentrację i kondycję fizyczną. Niektórzy twierdzą, że ma podobne działanie do niektórych afrodyzjaków. W składzie preparatu znajduje się wiele substancji pozytywnie wpływających na zdrowie tj. aminokwasy, aminy biogenne, minerały. Bardzo często Chocamine® Plus jest dodawana do produktów pomagających walczyć ze zbędnymi kilogramami.

Chocamine Plus - Wyciąg z kakao proszek dawkowanie

W ciągu jednego dnia można przyjąć do 500 mg preparatu. Ważne jest, aby tej dawki nie przekraczać, ponieważ mogą wystąpić skutki uboczne, ze względu na silne działanie środka. Preparat należy w podanej wyżej dawce dodać do dowolnej ilości wody lub soku i spożyć natychmiast.

Marzena O

Marzena O, Dietetyk

Dietetyką i suplementacją podczas odchudzania zajmuję się już blisko 4 lata. Prowadzę swoich klientów indywidualnie oraz często jestem zapraszana na zajęcia grupowe, gdzie uczę uczestników zdrowo jeść i dbać o prawidłowe stosowanie suplementów.


Opinie Chocamine Plus
Ulany
Ocena produktu

Zawsze ceniłem Myprotein że potrafi przygotować tak ciekawe suplementy, pozbawione wszelkich innych dodatków. Warto u nich robić zakupy


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."