Ulotka Zdrowia
Chlorella SUPERIOR 550 mg 120 kaps - Singularis

Chlorella SUPERIOR 550 mg 120 kaps - Singularis

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Singularis
  • Pojemność: 120 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Chlorella SUPERIOR 550 mg 120 kaps

Chlorella SUPERIOR 550 mg 120 kaps to suplement diety naturalnie wspierający zdrowie. Zapewnia znakomitą kondycję psychiczną i fizyczną. Preparat dostępny jest w kapsułkach wegetariańskich. Może być stosowany przez dorosłych oraz dzieci powyżej 12 roku życia.

Chlorella to słodkowodna mikroalga, która zawiera wiele składników odżywczych. Występuje w niej wysokie stężenie chlorofilu, kwasów nukleinowych, aminokwasów, enzymów, a także witamin i minerałów. Chlorella ma także zdolność do trwałego wiązania toksyn, metali ciężkich oraz konserwantów. Usuwa te szkodliwe substancje z organizmu. Ponadto, uszczelnia ściany jelit i wspomaga układ odpornościowy. Pomaga także neutralizować wolne rodniki, odmładza organizm, pobudza metabolizm i wspomaga układ trawienny.

Chlorella SUPERIOR 550 mg 120 kaps - zastosowanie i dawkowanie

Stosowanie tego preparatu jest polecane podczas przebywania na diecie odchudzającej lub wegetariańskiej, a także w przypadku regeneracji i rekonwalescencji. Powinien być przyjmowany po zabiegach operacyjnych i po napromieniowaniu. Stanowi także profilaktykę przeciwnowotworową. Preparat jest pomocny w takich schorzeniach, jak reumatyzm, artretyzm, cukrzyca, zaburzenia ciśnienia, zaburzenia trawienia i wchłaniania.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Chlorella SUPERIOR 550 mg 120 kaps

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."