Ulotka Zdrowia
Chlorella słodkowodna alga jednokomórkowa - Solgar

Chlorella słodkowodna alga jednokomórkowa - Solgar

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Solgar
  • Pojemność: 100 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Chlorella słodkowodna alga jednokomórkowa

Chlorella to preparat, którego głównym składnikiem jest chlorella. Jest to słodkowodna alga jednokomórkowa o zielonej barwie. Zawiera roślinne składniki odżywcze, które w odpowiednich proporcjach wpływają pozytywnie na zdrowie. Chlorella zawiera wysokie stężenie chlorofilu, kwasów nukleinowych, aminokwasów, enzymów, witamin i minerałów.

Chlorella została poddana specjalnemu procesowi produkcyjnemu, ponieważ zwykle przewód pokarmowy ma duże problemy z rozłożeniem twardej ściany komórkowej chlorelli. Dzięki nowatorskiemu procesowi, wszystkie ściany komórkowe zostają rozerwane, bez uszkodzenia zawartości komórek chlorelli. Wpływa to także na wzrost przyswajalności chlorelli nawet dwukrotnie.

Produkt Chlorella jest:

  • wegański wegetariański,
  • bezglutenowy,
  • bez składników mlecznych,
  • koszerny.

Kuracja suplementem diety powinna trwać od 33 do 100 dni. Każdego dnia należy przyjmować od jednej do trzech kapsułek. Najlepiej przyjmować preparat w trakcie posiłku. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki. Kobiety w ciąży, matki karmiące piersią oraz osoby zażywające leki lub chore, powinny przed zażyciem preparatu skonsultować się z lekarzem.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Chlorella słodkowodna alga jednokomórkowa

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."