Ulotka Zdrowia
Chitosan + chrom - Wspomaga odchudzanie Olimp Labs

Chitosan + chrom - Wspomaga odchudzanie Olimp Labs

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »Opis i skład produktu Chitosan + chrom

Chitosan + chrom to suplement diety przeznaczony dla osób odchudzających się, które są aktywne fizycznie i chcą dbać o kondycję. Mogą go stosować tylko osoby dorosłe. Głównymi składnikami preparatu są: chitosan – posiada właściwości żelujące i absorbujące, chrom – wpływa na metabolizm makroskładników odżywczych oraz utrzymuje prawidłowy poziom glukozy we krwi. Pomaga uniknąć ataków głodu i podjadania między posiłkami.

1 kapsułkę należy przyjmować trzy razy dziennie 20 minut przed posiłkiem, popijając minimum 1 szklanką wody. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki. Ważne jest, aby podczas stosowania suplementu uzupełniać dietę w witaminy lipofilne: A, D i E, gdyż produkt może powodować zmniejszone wchłanianie tłuszczy z pokarmu. Preparaty witaminowe należy przyjmować na ok. 2 godz. przed lub po spożyciu chitosanu.

Środek należy przechowywać w suchych pomieszczeniach, w temperaturze pokojowej, w szczelnie zamkniętym opakowaniu w miejscu nie dostępnym dla dzieci. Należy chronić preparat przed wilgocią.

Chitosan + chrom składniki:

chitosan (sproszkowane muszle skorupiaków morskich), celuloza mikrokrystaliczna- substancja wypełniająca, stearynian magnezu, dwutlenek krzemu - substancje przeciwzbrylające, pikolinian chromu. kapsułka: żelatyna - składnik otoczki, barwnik :E171

Informacja żywnieniowa 3 kapsułki 
Chitosan 1200 mg
Chrom 100 mcg (250%*)

*ZDS% - procent realizacji zalecanego dziennego spożycia

Marzena O

Marzena O, Dietetyk

Dietetyką i suplementacją podczas odchudzania zajmuję się już blisko 4 lata. Prowadzę swoich klientów indywidualnie oraz często jestem zapraszana na zajęcia grupowe, gdzie uczę uczestników zdrowo jeść i dbać o prawidłowe stosowanie suplementów.


Opinie Chitosan + chrom

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."