Ulotka Zdrowia
Chela Mag B6® Skurcz - Magnez z potasem Olimp Labs

Chela Mag B6® Skurcz - Magnez z potasem Olimp Labs

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »Opis i skład produktu Chela Mag B6® Skurcz

Chela-Mag B6® Skurcz to suplement diety zawierający wysoko przyswajalny magnez w postaci chelatu aminokwasowego ALBION®. Preparat został wzbogacony o witaminę B6 i potas. Preparat pomaga pokryć dzienne zapotrzebowanie organizmu na magnez i potas. Zapobiega pojawianiom się skurczy.

Główne składniki preparatu działają w następujący sposób:

  • magnez - wspiera prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego i utrzymuje na odpowiednim poziomie funkcje psychologiczne. Ponadto, zmniejsza uczucie zmęczenia i znużenia, wspiera prawidłowy rozwój kości i zębów,
  • witamina B6 – wspiera funkcjonowanie układu nerwowego i wspiera funkcje psychologiczne, a także zmniejsza uczucie zmęczenia i znużenia,
  • potas – wspiera pracę mięśni i funkcjonowanie układu nerwowego. Utrzymuje także ciśnienie krwi na odpowiednim poziomie.

1 kapsułkę preparatu należy przyjmować dwa razy dziennie po posiłku. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki.

Środek należy przechowywać w suchych pomieszczeniach, w temperaturze pokojowej, w szczelnie zamkniętym opakowaniu w miejscu nie dostępnym dla dzieci. Należy chronić preparat przed wilgocią.

Chela-Mag B6® Skurcz Olimp Labs składniki:

diglicynian magnezu (chelat aminokwasowy magnezu ALBION®), cytrynian potasu, celuloza mikrokrystaliczna – substancja wypełniająca, tlenek magnezu, stearynian magnezu – substancje przeciwzbrylające, chlorowodorek pirydoksyny – wit. B6, kapsułka (żelatyna – składnik otoczki, barwnik: E 171).

Informacja żywieniowa 1 kapsułka 2 kapsułki
Magnez 75 mg (20%*) 150 mg (40%*)
Potas 150 mg (7,5%) 300 mg (15%*)
Witamina B6 0,7 mg (50%*) 1,4 mg (100%*)

* Zalecane Dzienne Spożycie


Opinie Chela Mag B6® Skurcz

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."