Ulotka Zdrowia
Chela Mag B6® Mama - Chelatowany magnez Olimp

Chela Mag B6® Mama - Chelatowany magnez Olimp

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »Opis i skład produktu Chela Mag B6® Mama

Chela-Mag B6® Mama to suplement diety zawierający wysoko przyswajalny magnez w postaci chelatu aminokwasowego ALBION®. Preparat został wzbogacony o witaminę B6. Jest to środek przeznaczony dla kobiet w ciąży i karmiących piersią, który pomaga pokryć dzienne zapotrzebowanie organizmu na magnez.

Magnez wspiera prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego i utrzymuje na odpowiednim poziomie funkcje psychologiczne. Ponadto, zmniejsza uczucie zmęczenia i znużenia, wspiera prawidłowy rozwój kości oraz odgrywa bardzo ważną rolę w podziale komórek.

Należy przyjąć jedną kapsułkę preparatu na dzień. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki.

Środek należy przechowywać w suchych pomieszczeniach, w temperaturze pokojowej, w szczelnie zamkniętym opakowaniu w miejscu nie dostępnym dla dzieci. Należy chronić preparat przed wilgocią.

Chela-Mag B6® Mama Olimp Labs składniki:

diglicynian magnezu (chelat aminokwasowy magnezu ALBION®); tlenek magnezu, stearynian magnezu – substancje przeciwzbrylające, maltodekstryna, witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny); kapsułka (żelatyna – składnik otoczki, barwnik: E 171).

Informacja żywieniowa 1 kapsułka % ZDS
Magnez 100 mg 27 %
Witamina B6 2,1 mg 150%

* Zalecane Dzienne Spożycie


Opinie Chela Mag B6® Mama

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."