Ulotka Zdrowia
Chela Mag B6® - magnez + witamina B6 Olimp Labs

Chela Mag B6® - magnez + witamina B6 Olimp Labs

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Olimp Laboratories
  • Pojemność: 20 sztuk
  • Postać: tabletki musujące
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Chela Mag B6®

Chela-Mag B6® magnez + witamina B6 to suplement diety dostępny w postaci tabletek musujących zawierających wysoko przyswajalny magnez w postaci chelatu aminokwasowego ALBION®. Preparat został wzbogacony o witaminę B6.

Magnez w połączeniu z witaminą B6 wspiera prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego i utrzymuje na odpowiednim poziomie funkcje psychologiczne. Ponadto, zmniejsza uczucie zmęczenia i znużenia, wspiera prawidłowy rozwój kości i zębów i utrzymuje prawidłową równowagę elektrolitową.

1 tabletkę preparatu należy rozpuścić w 150 ml wody. Najlepiej spożyć po schłodzeniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki.

Środek należy przechowywać w suchych pomieszczeniach, w temperaturze pokojowej, w szczelnie zamkniętym opakowaniu w miejscu nie dostępnym dla dzieci. Należy chronić preparat przed wilgocią.

Chela-Mag B6® magnez + witamina B6 Olimp Labs składniki:

regulator kwasowości – kwas cytrynowy, diglicynian magnezu (chelat aminokwasowy magnezu Albion®) – magnez, regulator kwasowości - węglany sodu, substancja wypełniająca –  sorbitol, aromaty, substancje słodzące – cyklaminian sodu, acesulfam K; barwnik – beta-karoten (dla smaku pomarańczowego), ryboflawina (dla smaku cytrynowego); nośnik (substancji słodzącej) – glikol polietylenowy, chlorowodorek pirydoksyny – witamina B6.

Informacja żywieniowa 1 tabletka % ZDS*
Magnez 100 mg 27 %*
Witamina B6 2,1 mg 150 %*

*%ZDS – procent realizacji zalecanego dziennego spożycia; Produkt zawiera substancje słodzące.


Opinie Chela Mag B6®

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."