Ulotka Zdrowia
Chela Mag B6® - Magnez + Witamina B6 Olimp Labs

Chela Mag B6® - Magnez + Witamina B6 Olimp Labs

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »Opis i skład produktu Chela Mag B6®

Chela-Mag B6® to suplement diety, w którego składzie znajduje się hipoalergiczny magnez w postaci chelatu aminokwasowego ALBION®. Preparat został wzbogacony o witaminę B6. Magnez wspiera prawidłowe funkcjonowanie mięśni, układu nerwowego, a także utrzymuje na odpowiednim poziomie funkcje poznawcze. Przyczynia się także do zmniejszenia zmęczenia i znużenia, wspiera zdrowe kości i zęby, utrzymuje prawidłową równowagę elektrolitową oraz prawidłowy metabolizm energetyczny.

1 kapsułkę preparatu należy przyjąć po posiłku. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki.

Środek należy przechowywać w suchych pomieszczeniach, w temperaturze pokojowej, w szczelnie zamkniętym opakowaniu w miejscu nie dostępnym dla dzieci. Należy chronić preparat przed wilgocią.

Chela-Mag B6® Olimp Labs składniki:

diglicynian magnezu (chelat aminokwasowy magnezu ALBION), maltodekstryna, tlenek magnezu, stearynian magnezu – substancje przeciwzbrylające, chlorowodorek pirydoksyny – wit. B6, kapsułka (żelatyna – składnik otoczki, barwnik: E 171)

Informacja żywieniowa 1 kapsułka % ZDS
Magnez 100 mg 27 %
Witamina B6 2,1 mg 100 %

* Zalecane Dzienne Spożycie


Opinie Chela Mag B6®

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."