Ulotka Zdrowia
Chela Ferr® Pro Effect - Wysoko przyswajalne Olimp Labs

Chela Ferr® Pro Effect - Wysoko przyswajalne Olimp Labs

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »Opis i skład produktu Chela Ferr® Pro Effect

Chela-Ferr® Pro-Effect - to suplement diety dostępny w postaci szybkodziałających tabletek dojelitowych, w których składzie znajduje się dobrze przyswajalne żelazo, kwas foliowy oraz witaminy B6 i B12. Tabletki posiadają specjalną powłokę odporną na działanie soków żołądkowych, co umożliwia dotarcie tabletkom w stanie nienaruszonym prosto do jelit. Preparat odznacza się wysoką biodostępnością, bezpiecznym działaniem, niewielkim prawdopodobieństwem wystąpienia skutków ubocznych. Preparat w dodatku jest również hipoalergiczny.

Główne składniki preparatu wykazują następujące działanie:

  • żelazo - uczestniczy w utrzymaniu prawidłowego metabolizmu energetycznego, odgrywa bardzo ważną rolę w tworzeniu hemoglobiny i czerwonych płytek krwi, a także ma zdolność do redukcji zmęczenia i znużenia. Wspomaga także funkcjonowanie układu odpornościowego, wzmacnia siłę fizyczną organizmu,
  • witaminy B6 i B12 – wspierają produkcję czerwonych krwinek i wspierają funkcjonowanie układu nerwowego i immunologicznego,
  • kwas foliowy – przyczynia się do prawidłowego wzrostu tkanek w okresie ciąży i uczestniczy w procesie krwiotwórczym.

Chela-Ferr® Pro-Effect Olimp Labs - dawkowanie

Preparat przeznaczony jest dla osób posiadających wyjątkowo wrażliwy żołądek, a chcących uzupełniać braki żelaza w organizmie. Szczególnie polecany jest osobom, które wykazują zwiększone zapotrzebowanie na żelazo, w czasie karmienia piersią oraz w trakcie ciąży oraz w momencie wzmożonej aktywności fizycznej.

1 tabletkę preparatu należy przyjąć po posiłku, połykając ją w całości i popijając dużą ilością wody. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki.

Środek należy przechowywać w suchych pomieszczeniach, w temperaturze pokojowej, w szczelnie zamkniętym opakowaniu w miejscu nie dostępnym dla dzieci. Należy chronić preparat przed wilgocią.


Opinie Chela Ferr® Pro Effect

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."