Ulotka Zdrowia
Chela Cynk® - Cynk nowej generacji Olimp Labs

Chela Cynk® - Cynk nowej generacji Olimp Labs

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »Opis i skład produktu Chela Cynk®

Chela-Cynk® to suplement diety zawierający najlepiej przyswajalny cynk w postaci najwyższej jakości diglicynianu cynku Albion®. Jego stosowanie pomaga pokryć zapotrzebowanie organizmu na cynk. Cynk jest niezbędny do prawidłowego funkcjonowania układu immunologicznego i narządu wzroku, utrzymuje płodność na odpowiednim poziomie i zapewnia możliwość rozmnażania. Jest również niezbędny do syntezy białek i metabolizmu makroskładników pokarmowych, a także do prawidłowego metabolizmu kwasów tłuszczowych. Ochrania także komórki przed stresem oksydacyjnym i zapewnia utrzymanie właściwego stanu kości. Przyczynia się również do właściwego rozwoju skóry, włosów i paznokci.

1 kapsułkę preparatu należy przyjąć po posiłku. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki.

Środek należy przechowywać w suchych pomieszczeniach, w temperaturze pokojowej, w szczelnie zamkniętym opakowaniu w miejscu nie dostępnym dla dzieci. Należy chronić preparat przed wilgocią.

Chela Cynk® Olimp Labs składniki:

maltodekstryna, diglicynian cynku (chelat aminokwasowy cynku Albion®), substancja wypełniająca - celuloza mikrokrystaliczna, substancja przeciwzbrylająca - sole magnezowe kwasów tłuszczowych, kapsułka (składnik otoczki - żelatyna, barwnik: E 171).

Informacja żywieniowa 1 kapsułka  % ZDS
Cynk 15 mg 150 %

* Zalecane Dzienne Spożycie


Opinie Chela Cynk®

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."