Ulotka Zdrowia
Chela Calcium D3 - Wapń nowej generacji Olimp Labs

Chela Calcium D3 - Wapń nowej generacji Olimp Labs

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »Opis i skład produktu Chela Calcium D3

Chela-Calcium D3® to suplement diety, który pomaga pokryć podstawowe zapotrzebowanie organizmu na wapń, który wspiera prawidłowe funkcjonowanie kości i zębów. Z przeprowadzonych badań wynika, że wapń oprócz wyżej wymienionych właściwości wspomaga również funkcjonowanie enzymów trawiennych, utrzymuje prawidłowe przekaźnictwo nerwowe, wspiera funkcjonowanie mięśni, wspiera metabolizm energetyczny, a także uczestniczy w procesie krzepnięcia krwi. Składnikiem, który znajduje się w preparacie jest również witamina D3, która zwiększa przyswajanie wapnia i utrzymuje jego prawidłowy poziom we krwi. Wspiera także funkcjonowanie mięśni i układu odpornościowego.

Preparat należy przyjmować w dawce 1 tabletki 1-3 razy dziennie po posiłku. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki.

Szczególnie preparat polecany jest osobom w okresie intensywnego wzrostu, w trakcie ciąży i karmienia piersią oraz po różnego rodzaju złamaniach i urazach.

Środek należy przechowywać w suchych pomieszczeniach, w temperaturze pokojowej, w szczelnie zamkniętym opakowaniu w miejscu nie dostępnym dla dzieci. Należy chronić preparat przed wilgocią.

Chela-Calcium D3® Olimp Labs składniki:

diglicynian wapnia (chelat aminokwasowy wapnia Albical), celuloza mikrokrystaliczna – substancja wypełniająca, stearynian magnezu – substancja przeciwzbrylająca, cholekalcyferol – wit. D3, kapsułka (żelatyna – składnik otoczki, barwnik: E 171)

Informacja żywieniowa 1 kapsułka 3 kapsułki
Wapń 280 mg (35% *) 840 mg (105%*)
Witamina D3 1,67 mcg (33% *) 5 mcg (100% *)

* Zalecane Dzienne Spożycie


Opinie Chela Calcium D3

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."