Ulotka Zdrowia
Cell - Kompletny stack kreatynowy Fitness Authority

Cell - Kompletny stack kreatynowy Fitness Authority

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »Opis i skład produktu Cell

Cell to preparat okołotreningowy, który uzupełnia dietę o kreatynę oraz najwyższej jakości aminokwasy. Zaprojektowany z myślą o najcięższych treningach. Głównymi składnikami preparatu są.

Preparat zawiera w swoim składzie monohydrat kreatyny, chlorowodorek kreatyny i jabłczan trikreatyny, dzięki czemu dodaje energii. Kreatyna odpowiada m.in. za zwiększenie stężenia fosfokreatyny w naszych mięśniach co bezpośrednio przekłada się na zwiększenie rezerw energetycznych naszego organizmu oraz poprawienie wyników siłowych.

Cell - Kompletny stack kreatynowy skład

W składzie preparatu znajduje się również BCAA i l-glutamina, czyli o substancje najbardziej pożądane po treningu. Chronią komórki mięśniowe przed stresem oksydacyjnym, a także zmniejszają ryzyko wystąpienia stanów zapalnych.

W składzie preparatu nie mogło zabraknąć również SAA, czyli aminokwasów wyekstrahowanych z kokonu jedwabinka o charakterystycznym procentowym składzie alaniny, glicyny i seryny. Składniki te zwiększają wytrzymałość organizmu. Preparat zawiera także kwas alfa liponowy, który chroni organizm przed wolnymi rodnikami.

Cell - Kompletny stack kreatynowy dawkowanie 

W dni treningowe należy przyjąć jedną porcję bezpośrednio po treningu, a w dni bez treningu 1 porcję na czczo przed posiłkiem.

Jacek K

Jacek K, Trener personalny

Wieloletnie doświadczenie jako trener personalny w popularnych klubach fitness w Warszawie. Specjalizacja w dietetyce i suplementacji.


Opinie Cell

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."