Ulotka Zdrowia
Celadrin 525 mg różne kwasy tłuszczo­we - Solgar

Celadrin 525 mg różne kwasy tłuszczo­we - Solgar

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Solgar
  • Pojemność: 60 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Celadrin 525 mg różne kwasy tłuszczo­we

Celadrin 525 mg to preparat, który przydaje się w łagodzeniu stanów zapalnych stawów. Pomaga także łagodzić dolegliwości i bóle związane z bólem głowy, urazami powysiłkowymi, stłuczeniami, a także w przypadku naderwania więzadeł. Głównym składnikiem preparatu jest Celadrin. Jest to naturalna matryca cetylowanych, estryfikowanych kwasów tłuszczowych. Celadrin zawiera mirystooleinian cetylu, mirystynian cetylu, palmitooleinian cetylu, laurynian cetylu, palmitynian cetylu i oleinian cetylu. Składniki w nim zawarte przenikają do błon komórkowych, dzięki czemu poprawiają ich integralność.

Produkt Celadrin 525 mg jest:

  • bezglutenowy,
  • bez składników mlecznych.

Kuracja suplementem diety powinna trwać 30 dni. Każdego dnia należy przyjmować dwie kapsułki. Najlepiej przyjmować preparat w trakcie posiłku. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki. Kobiety w ciąży, matki karmiące piersią oraz osoby zażywające leki lub chore, powinny przed zażyciem preparatu skonsultować się z lekarzem.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Celadrin 525 mg różne kwasy tłuszczo­we

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."