Ulotka Zdrowia
Cefalgin - Tabletki przeciwbólowe 10 szt

Cefalgin - Tabletki przeciwbólowe 10 szt

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Polfa
  • Pojemność: 10 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Cefalgin

Cefalgin to lek przeciwbólowy dostępny w formie tabletek, który należy stosować w przypadku bólu o słabym lub umiarkowanym nasileniu. Pomaga w łagodzeniu migrenowych bólów głowy, w przypadku bólów zębów, przy nerwobólach, gorączce i bólach menstruacyjnych. 

Preparatu nie należy stosować, jeżeli występuje nadwrażliwość na którykolwiek z jego składników. Nie jest to produkt wskazany dla osób m.in. z ciężką niewydolnością wątroby i nerek, w przypadku choroby wrzodowej żołądka, przy chorobie alkoholowej. 

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Cefalgin

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."