Ulotka Zdrowia
Ce Max Forte - Tabletki o przedłużonym uwalnianiu

Ce Max Forte - Tabletki o przedłużonym uwalnianiu

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: BIOFARM
  • Pojemność: 10 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Ce Max Forte

Ce Max Forte to suplement diety dostępny w postaci tabletek o przedłużonym uwalnianiu. Jest to preparat dostarczający bardzo dużą dawkę witaminy C. Jest to witamina, która wspiera produkcję kolagenu, poprawia funkcjonowanie układu odpornościowego, zmniejsza uczucie zmęczenia i znużenia, chroni komórki przed stresem oksydacyjnym oraz zwiększa przyswajanie żelaza.

Ce Max Forte dawkowanie i przeciwwskazanie 

Osoby dorosłe mogą przyjmować 1 tabletkę na dzień, przed lub po posiłku, popijając wodą. Tabletek nie należy rozgryzać. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki. Kobiety w ciąży i karmiące piersią przed podjęciem decyzji o stosowaniu preparatu powinny skonsultować się z lekarzem. Nie jest to produkt wskazany dla osób uczulonych na którykolwiek ze składników preparatu, a także dla osób z kamicą nerkową, cukrzycą oraz chorobami krwi.

Środek należy przechowywać w temperaturze pokojowej do 25 stopni Celsjusza, w suchym i nie dostępnym dla dzieci miejscu. Nie należy dopuszczać, aby na lek padały promienie słoneczne.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Ce Max Forte

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."