Ulotka Zdrowia
Cataroft - Nawilżające krople do oczu

Cataroft - Nawilżające krople do oczu

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Verco
  • Pojemność: 10 ml
  • Postać: krople
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Cataroft

Cataroft to krople do oczu o nawilżającym działaniu, które zawierają dodatkowy jodek potasu. Mogą być stosowane do zwykłego nawilżania oczu. Można wkropić je do oczu lub stworzyć okłady na powieki.

Cataroft - Nawilżające krople do oczu - dawkowanie 

Należy zastosować 1-2 krople do każdego oka, 2-4 razy na dzień.

Środek należy przechowywać w temperaturze 25 stopni Celsjusza. Nie należy preparatu przechowywać w lodówce, ani go zamrażać. Powinien być przechowywany w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Cataroft

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."