Ulotka Zdrowia
Casein Fusion - Kazeinowo-białkowy Shake na noc

Casein Fusion - Kazeinowo-białkowy Shake na noc

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: BioTechUSA
  • Pojemność: 908 g
  • Postać: proszek
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Casein Fusion

Casein Fusion to kazeinowo-białkowy shake, który należy przyjmować na noc, aby możliwe było budowanie masy mięśniowej także podczas snu.

Proszek białkowy zawiera wysoką zawartość biała, co przyczynia się do wzrostu masy mięśniowej. Najlepiej przyjmować go tuż przed snem. Produkt jest bezpieczny w stosowaniu.

Casein Fusion - dawkowanie na noc 

1 porcję, czyli 30 g preparatu należy zmieszać z 300 ml wody lub chudego mleka. Następnie całą mieszankę należy wypić.

Jacek K

Jacek K, Trener personalny

Wieloletnie doświadczenie jako trener personalny w popularnych klubach fitness w Warszawie. Specjalizacja w dietetyce i suplementacji.


Opinie Casein Fusion

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."