Ulotka Zdrowia
Casein 100 - 100% kazeiny micelarnej

Casein 100 - 100% kazeiny micelarnej

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Trec Nutrition
  • Pojemność: 600g
  • Postać: proszek
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Casein 100

Casein 100 to preparat zawierający 100% kazeiny mineralnej, która stanowi idealne źródło pełnowartościowych protein o przedłużonym czasie wchłaniania. Zapewnia wielogodzinne zapotrzebowanie mięśni we wszystkie niezbędne aminokwasy. Zawiera duże ilości BCAA oraz L-Glutaminy.

Casein 100 właściwości 

Zabezpiecza przed potreningowym i nocnym katabolizmem, stymuluje regenerację oraz rozbudowuje tkankę mięśniową.

Jacek K

Jacek K, Trener personalny

Wieloletnie doświadczenie jako trener personalny w popularnych klubach fitness w Warszawie. Specjalizacja w dietetyce i suplementacji.


Opinie Casein 100

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."