Ulotka Zdrowia
Cardiamidum - Krople doustne 15 ml

Cardiamidum - Krople doustne 15 ml

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Polfa
  • Pojemność: 15 ml
  • Postać: krople
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Cardiamidum

Cardiamidum to krople doustne, których głównym składnikiem jest nicethamidum. Można je stosować jako substancję pomocniczą w stanach przewlekłego osłabienia i zmęczenia.

Przeciwwskazaniem do ich przyjmowania jest nadwrażliwość na którąkolwiek substancję występującą w kroplach, a także przy tachykardii, zaburzeniach rytmu serca, nadciśnieniu tętniczym, niestabilnej dusznicy, padaczce oraz u dzieci poniżej 12 roku życia i w trakcie ciąży.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Cardiamidum

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."