Ulotka Zdrowia
Cardiamid z kofeiną - Pastylki do ssania o smaku cytrynowym

Cardiamid z kofeiną - Pastylki do ssania o smaku cytrynowym

Ocena na podstawie 1 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Adamed
  • Pojemność: 8 sztuk
  • Postać: tabletki do ssania
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Cardiamid z kofeiną

Cardiamid z kofeiną to pastylki do ssania o smaku cytrynowym, których głównym składnikiem jest witamina B6, magnez i kofeina.

Dzięki ich stosowaniu można poprawić koncentrację, zmniejszyć uczucie zmęczenia i znużenia, utrzymać metabolizm energetyczny na odpowiednim poziomie oraz wpłynąć na prawidłowe funkcjonowanie serca i układu krążenia.

Składnik 3 pastylki (%ZDS*) 4 pastylki (%ZDS*) 5 pastylek (%ZDS*) 6 pastylek (%ZDS*)
Magnez 57 mg (15 %) 76 mg (20 %) 95 mg (25 %) 114 mg (30 %)
Witamina B6 0,9 mg (64 %) 1,2 mg (86 %) 1,5 mg 9107 %) 1,8 mg (129 %)
Wyciąg z nasion guarany, w tym: kofeina 348 mg 76,5 mg 464 mg 102 mg 580 mg 127,5 mg 696 mg 153 mg

* ZDS- Zalecane Dzienne Spożycie

Masa netto
28 g

Marzena O

Marzena O, Dietetyk

Dietetyką i suplementacją podczas odchudzania zajmuję się już blisko 4 lata. Prowadzę swoich klientów indywidualnie oraz często jestem zapraszana na zajęcia grupowe, gdzie uczę uczestników zdrowo jeść i dbać o prawidłowe stosowanie suplementów.


Opinie Cardiamid z kofeiną
Warto
Ocena produktu

warto ?


Staf45
Ocena produktu

Moja teściowa bierze je od kilku lat. Raz mnie poczęstowała nie mogłem spać przez cała noc. Duże pudełko, przystępna cena.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."