Ulotka Zdrowia
Cardiamid z kofeiną - Krople doustne, 100 ml

Cardiamid z kofeiną - Krople doustne, 100 ml

Ocena na podstawie 2 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Adamed
  • Pojemność: 100 ml
  • Postać: krople
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Cardiamid z kofeiną

Cardiamid z kofeiną- krople to preparat stworzony na bazie wyciągu z owoców głodu i korzenia żeń-szenia. Suplement diety zawiera ponadto kofeinę, witaminę B6 oraz nasiona guarany. Stosując ten preparat można zwalczyć problemy z koncentracją, zmniejszyć zmęczenie psychiczne, znużenie i utrzymać funkcje psychologiczne na odpowiednim poziomie. 

Marzena O

Marzena O, Dietetyk

Dietetyką i suplementacją podczas odchudzania zajmuję się już blisko 4 lata. Prowadzę swoich klientów indywidualnie oraz często jestem zapraszana na zajęcia grupowe, gdzie uczę uczestników zdrowo jeść i dbać o prawidłowe stosowanie suplementów.


Opinie Cardiamid z kofeiną
Anitka
Ocena produktu

Mam ten produkt u siebie w aptece. Nie raz potrzebuje mój orgniazmm tego suplementu


Bartekk18
Ocena produktu

Polecam - stosuje zarówno Mama jak i brat i są zachwyceni - pobudza w trudnych sytuacjach.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."