Ulotka Zdrowia
CaloriControl - Miej kalorie pod kontrolą

CaloriControl - Miej kalorie pod kontrolą

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »Opis i skład produktu CaloriControl

CaloriControl to suplement diety dostępny w postaci kapsułek odchudzających, dzięki którym można będzie zapanować nad wagą swojego ciała. Zawarte w preparacie składniki zmniejszają ilość tłuszczu w organizmie, wspomagają metabolizm węglowodanów i makroskładników, a także dostarczają do organizmu wysoką dawkę błonnika pokarmowego.

Głównymi składnikami preparatu są:

  • wyciągu z alg brunatnych Ascophyllum nodosum – zmniejsza wchłanianie tłuszczów,
  • chrom – utrzymuje metabolizm makroskładników odżywczych na odpowiednim poziomie, a także reguluje poziom cukru we krwi,
  • cholina – utrzymuje prawidłowy metabolizm tłuszczów,
  • cynk – utrzymuje prawidłowy metabolizm węglowodanów oraz makroskładników odżywczych,
  • sproszkowane łuski nasion babki jajowatej,
  • plantago Ovata – utrzymuje prawidłowy pasaż jelitowy i ułatwia pracę jelit.

Suplement diety u niektórych osób może wywoływać wzdęcia lub uczucie pełności. Może to być spowodowane obecnością w produkcie sproszkowanych łusek nasion babki jajowatej. Objawy te po kilku dniach ustąpią samoistnie.

Preparat należy przyjmować przed każdym posiłkiem w ilości 2 tabletek. Za każdym razem należy je popić szklanką wody. Na dzień można przyjąć do 6 kapsułek. Ważne jest, aby nie przekraczać zalecanej dziennej dawki. Środek przeznaczony jest zarówno dla młodzieży, jak i osób dorosłych. Suplement należy przechowywać w zamkniętym opakowaniu, w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Marzena O

Marzena O, Dietetyk

Dietetyką i suplementacją podczas odchudzania zajmuję się już blisko 4 lata. Prowadzę swoich klientów indywidualnie oraz często jestem zapraszana na zajęcia grupowe, gdzie uczę uczestników zdrowo jeść i dbać o prawidłowe stosowanie suplementów.


Opinie CaloriControl

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."