Ulotka Zdrowia
Calcium Zinc Magnesium - Zrównoważona mieszanka

Calcium Zinc Magnesium - Zrównoważona mieszanka

Ocena na podstawie 1 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: BioTechUSA
  • Pojemność: 100 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Calcium Zinc Magnesium

Calcium Zinc Magnesium to mieszanka wapnia, cynku i magnezu, która została wzbogacona innymi ważnymi składnikami. Stosując ten preparat, można będzie utrzymać prawidłowy stan mięśni, kości i zębów, poprawić neurotransport, a także zadbać o zdrowe włosy, skórę i paznokcie. Właściwości przeciwutleniające w preparacie posiada cynk.

Najlepsze efekty uzyskasz przyjmując 3 tabletki preparatu na dzień.

W 1 porcji Calcium Zinc Magnesium:

  • 1000 mg wapnia
  • 15 mg cynku
  • 400 mg magnezu
Jacek K

Jacek K, Trener personalny

Wieloletnie doświadczenie jako trener personalny w popularnych klubach fitness w Warszawie. Specjalizacja w dietetyce i suplementacji.


Opinie Calcium Zinc Magnesium
Kubuś
Ocena produktu

Bardzo zrównoważona mieszanka pozbawiona wszelkich innych niepotrzebnych dodatków


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."