Ulotka Zdrowia
Calcium + Witamina C - Tabletki musujące, 16 szt DOZ

Calcium + Witamina C - Tabletki musujące, 16 szt DOZ

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: DOZ S.A.
  • Pojemność: 16 sztuk
  • Postać: tabletki musujące
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Calcium + Witamina C

Calcium + Witamina C, tabletki musujące o smaku pomarańczowym, 16 szt. to suplement diety przeznaczony dla osób, które chcą uzupełnić braki wapnia, magnezu i witaminy C w swoim organizmie.

Dzięki odpowiedniej dawce wapnia, można cieszyć się z prawidłowo funkcjonującego metabolizmu energetycznego oraz z prawidłowego podziału i specjalizacji komórek. Magnez pomaga natomiast zmniejszyć uczucie zmęczenia i znużenia oraz przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego. Natomiast witamina C dba o układ odpornościowy. Najlepsze efekty uzyskasz stosując cztery tabletki preparatu dziennie. Tabletkę należy rozpuścić w 200 mln wody. Suplementu nie należy stosować, gdy ma się uczulenie na którykolwiek z jego składników. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki.

Składniki mleczan wapnia, regulatory kwasowości: kwas cytrynowy i węglany sodu, cytrynian magnezu, substancja wypełniająca: izomalt, kwas L-askorbinowy (witamina C) substancja słodząca: cyklaminiany, aromat, substancja słodząca: sacharyny.

Zawartość składników odżywczych w zalecanej porcji dziennej:

Składnik 4 tabletki  RWS (%)*
Wapń 720 mg 90 %
Witamina C 240 mg 300 %
Magnez 72 mg 19 %

* RWS (%) - referencyjna wartość spożycia

Masa netto
48 g

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Calcium + Witamina C

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."