Ulotka Zdrowia
Calcium tabletki musujące z witamina C

Calcium tabletki musujące z witamina C

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Natur Produkt Pharma
  • Pojemność: 50 sztuk
  • Postać: tabletki musujące
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Calcium tabletki musujące z witamina C

Calcium tabletki musujące z witamina C to suplement diety o smaku cytrynowym. Polecany jest osobom dorosłym w momencie zwiększonego zapotrzebowania organizmu na wapń. Mogą go przyjmować kobiety w ciąży i karmiące piersią, jako formę uzupełnienia diety w wapń.

Jedną tabletkę suplementu należy rozpuścić w 250 ml wody. W ciągu dnia można przyjąć maksymalnie trzy takie tabletki. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki. Spożywanie go w nadmiernych ilościach może spowodować wystąpienie skutków ubocznych. Suplement należy przechowywać w zamkniętym opakowaniu, w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla dzieci. Powinno się go chronić przed wilgocią.

Calcium tabletki musujące z witamina C składniki:

Regulatory kwasowości: kwas cytrynowy i wodorowęglan sodu; węglan wapnia, substancja wypełniająca; sorbitol; substancje słodzące; cyklaminian sodu i sacharynian sodu, skrobia kukurydziana, witamina C, aromaty, barwnik, beta-karoten.

Wartość odżywcza 100 g  3 tabletki (3x4200 mg)
Wartość energetyczna 769 kJ/178 kcal 96,9 kJ/22,4 kcal
Tłuszcz 0,12 g 0,015 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,12 g 0,015 g
Weglowodany 8,9 g 1,12 g
w tym cukry 0,25 g 0,03 g
Białko 0 g 0 g
Sól 13,7 g 1,73 g
Wapń 7142,8 mg 900 mg (112,5 %*)
Witamina C 1428,6 mg 180 mg( 225 %*)

*% realizacji zalecanego dziennego spożycia


Opinie Calcium tabletki musujące z witamina C

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."