Ulotka Zdrowia
Calcium - Tabletki musujące, 16 szt DOZ

Calcium - Tabletki musujące, 16 szt DOZ

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: DOZ S.A.
  • Pojemność: 16 sztuk
  • Postać: tabletki musujące
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Calcium

Calcium, tabletki musujące, 16 szt. to suplement diety o smaku pomarańczowym, polecany osobom chcącym uzupełnić braki wapnia i magnezu w swojej codziennej diecie.

Dzięki temu, że w Twoim organizmie nie będzie brakowało wapnia, nie będzie problemów z utrzymaniem prawidłowego metabolizmu energetycznego oraz z procesem podziału i specjalizacji komórek. Odpowiednia dawka magnezu spowoduje, że nie będzie się odczuwało zmęczenia i znużenia, nawet po dużym wysiłku fizycznym. Ponadto, układ nerwowy będzie pracował we właściwy sposób. Najlepsze efekty uzyskasz przyjmując cztery tabletki preparatu na dzień. Tabletkę należy rozpuścić w 200 mln wody. Calcium nie należy stosować, jeżeli występuje uczulenie na którykolwiek z jego składników. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki.

Składniki mleczan wapnia, regulatory kwasowości: kwas cytrynowy i węglany sodu, cytrynian magnezu, substancja wypełniająca: izomalt, substancje słodzące: cyklaminiany i sacharyny.

Zawartość składników odżywczych w zalecanej porcji dziennej:

Składnik 4 tabletki  RWS (%)*
Wapń 720 mg 90 %
Magnez 72 mg 19 %

* RWS (%) - referencyjna wartość spożycia Masa netto 48 g

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Calcium

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."