Ulotka Zdrowia
Calcium musujące tabletki w folii z witaminą C

Calcium musujące tabletki w folii z witaminą C

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Natur Produkt Pharma
  • Pojemność: 12 sztuk
  • Postać: tabletki musujące
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Calcium musujące tabletki w folii z witaminą C

Calcium musujące tabletki w folii z witaminą C to suplement diety przeznaczony dla osób dorosłych, które chcą uzupełnić braki wapnia w swojej diecie.

Wapń to składnik, który potrzebny jest do prawidłowego rozwoju zębów i kości. Wspiera także funkcjonowanie mięśni i utrzymuje na odpowiednim poziomie metabolizm energetyczny.

Najlepsze efekty uzyskasz przyjmując 2-3 tabletki na dzień. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki. Suplement należy przechowywać w zamkniętym opakowaniu, w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Calcium musujące tabletki w folii z witaminą C składniki:

regulatory kwasowości: kwas cytrynowy i wodorowęglan sodu, węglan wapnia, witamina C, substancje wypełniające: izomalt i poliwinylopirolidon, substancje słodzące: cyklaminian sodu i socharynian sodu, aromaty, barwnik: ryboflawiny-5'-fosforan sodowy.

  1 tabletka 2 tabletki
Witamina C 100 mg (125%)* 200 mg (250 %)*
Wapń 300 mg (374%)* 600 mg (75%)*

*% realizacji dziennego zaleconego spożycia Preparat nie zawiera cukru, może być stosowany przez diabetyków.


Opinie Calcium musujące tabletki w folii z witaminą C

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."