Ulotka Zdrowia
Calcium musujące tabletki - 300mg

Calcium musujące tabletki - 300mg

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Natur Produkt Pharma
  • Pojemność: 12 sztuk
  • Postać: tabletki musujące
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Calcium musujące tabletki

Calcium musujące tabletki w folii to suplement diety uzupełniający codzienną dietę w wapń. Powinny go przyjmować przede wszystkim kobiety w ciąży i karmiące piersią, a także dzieci i młodzież w okresie intensywnego wzrostu.

Wapń to składnik, który potrzebny jest do prawidłowego rozwoju zębów i kości. Wspiera także funkcjonowanie mięśni i utrzymuje na odpowiednim poziomie metabolizm energetyczny.

Najlepsze efekty uzyskasz przyjmując 2-3 tabletki na dzień. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki. Suplement należy przechowywać w zamkniętym opakowaniu, w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Calcium musujące tabletki składniki:

Regulatory kwasowości: kwas cytrynowy i węglany sodu, węglan wapnia, substancja słodząca: substancja wypełniająca: poliwinylopirolidon, substancje słodzące: cyklaminiany  i sacharyny, aromaty, barwnik: ryboflawiny.

Składnik 3 tabletki
Wapń 900 mg (113%)*

* % referencyjnej wartości spożycia


Opinie Calcium musujące tabletki

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."