Ulotka Zdrowia
Calcium + Witamina D3 - Tabletki powlekane, 60 szt DOZ

Calcium + Witamina D3 - Tabletki powlekane, 60 szt DOZ

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: DOZ S.A.
  • Pojemność: 60 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Calcium + Witamina D3

Calcium + D3, tabletki powlekane, 60 szt. to suplement diety, w którego składzie znajduje się węglan wapnia oraz witamina D.

Calcium + D3, tabletki powlekane, 60 szt DOZ

Pomaga utrzymać kości w odpowiednim zdrowiu, a także zapewnia właściwe wchłanianie wapnia oraz dba o prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego. Należy każdego dnia przyjmować jedną tabletkę preparatu. Przeciwwskazaniem do jego stosowania jest uczulenie na którykolwiek z jego składników. Nie należy przekraczać zalecanej jego dawki.

Skład Calcium + D3, tabletki powlekane, 60 szt DOZ

1 tabletka (dzienna zalecana porcja) do spożycia zawiera:

Węglan wapnia (z muszli ostryg) w tym wapń 1350 mg 500 mg (63% RWS*)
Witamina D (cholekalcyferol) 5 mcg (200 j.m.) (100% RWS*)

Masa netto
96 g

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Calcium + Witamina D3

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."