Ulotka Zdrowia
Caffeine 200 PLUS - 200 mg ultra-czystej kofeiny bezwodnej

Caffeine 200 PLUS - 200 mg ultra-czystej kofeiny bezwodnej

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Trec Nutrition
  • Pojemność: 60 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Caffeine 200 PLUS

Caffeine 200 PLUS to preparat zawierający czystą kofeinę bezwodną oraz naryngeinę. Pobudza organizm do wzmożonej aktywności fizycznej i psychicznej. Zawarta w nim kofeina stymuluje centralny układ nerwowy i pomaga zmniejszyć zmęczenie i znużenie. Ten aktywny alkaloid ogranicza rozpad glikogenu i nasila metabolizm tłuszczu, przez co zwiększa pule niezbędnej do naprawdę ciężkich ćwiczeń energii. Dodatek naryngeniny nasila działanie kofeiny oraz przedłuża jej aktywność w organizmie.

Caffeine 200 PLUS - zalety i dla kogo 

Preparat wspomaga organizm podczas wykonywania szczególnie ciężkich prac. Przyczynia się do zwiększenia możliwości wysiłkowych u intensywnie trenujących sportowców, szczególnie dyscypliny siłowe, wytrzymałościowo-siłowe i wytrzymałościowe.

Jacek K

Jacek K, Trener personalny

Wieloletnie doświadczenie jako trener personalny w popularnych klubach fitness w Warszawie. Specjalizacja w dietetyce i suplementacji.


Opinie Caffeine 200 PLUS

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."