Ulotka Zdrowia
Burneo - Powstrzymaj odkładający się tłuszcz

Burneo - Powstrzymaj odkładający się tłuszcz

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Pojemność: 120 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Burneo

Powstrzymanie odkładania się tłuszczu w organizmie jest podstawą tego, aby uzyskać najlepsze efekty z procesu odchudzania. A z Burneo będzie to jak najbardziej możliwe.

Burneo jest nowoczesnym spalaczem tłuszczu, który przyspiesza proces przemiany materii, zwiększa spalanie tłuszczu nawet o 150%, a także dodaje organizmowi energii. Nie trzeba codziennie katować się ćwiczeniami, aby mieć sylwetkę o jakiej marzysz. Pierwsze efekty stosowania preparatu można zauważyć już po 5 dniach. W ciągu miesiąca uda się zrzucić nawet do 10 kg, co jest wynikiem bardzo dobrym.

Warto od razu podkreślić, że odchudzanie i spalanie tłuszczu z pomocą Burneo odbywa się w bardzo bezpieczny sposób. Odchudzanie zarówno w przypadku kobiet, jak i mężczyzn z tym preparatem jest możliwe i na pewno nie będzie szkodliwe dla zdrowia.

Kroki do uzyskania wspaniałej sylwetki

Pierwszym krokiem do tego, aby uzyskać wymarzoną sylwetkę jest zahamowanie procesu odkładania się tłuszczu w organizmie. Następnie konieczne jest rozbicie komórek tłuszczowych, przyspieszenie procesu przemiany materii, a co za tym idzie zwiększenie tempa spalania. Ostatnim bardzo ważnym etapem jest przestawienie organizmu w taki sposób, aby pozyskiwał energię z tkanki tłuszczowej.

Wszystkie te efekty uda się uzyskać stosując Burneo, który w swoim składzie ma składniki stojące na straży wagi, jak i pozwalające walczyć z tłuszczem w organizmie. Mowa tutaj o zielonej herbacie i gorzkiej pomarańczy.

Składniki Burneo:

  • Zielona herbata – zmniejsza apetyt oraz wchłanianie tłuszczów.
  • Gorzka pomarańcza – naturalny spalacz tłuszczu. Blokuje enzymy odpowiedzialne za odkładanie się tkanki tłuszczowej. Pozwala szybko pozbyć się zbędnych kilogramów.
  • Kofeina – przyspiesza spalanie tłuszczu nawet o 30%.

Działanie wszystkich substancji zawartych w Burneo jest odchudzające i odmładzające.

FoodCraving Control – formuła Burneo

Jest to formuła zawierająca L-tyrozynę, ekstrakt z zielonej herbaty i owoców gorzkiej pomarańczy. Wpływa pozytywnie na utrzymanie prawidłowej masy ciała, jak i wspomaga metabolizm. Działanie formuły na układ pokarmowy jest antyoksydacyjne i oczyszczające. Dochodzi do likwidacji wolnych rodników, a także jest możliwość utrzymania cukru we krwi na odpowiednim poziomie.

Naturalna moc Burneo

Preparat Burneo nie zawiera GMO, glutenu oraz laktozy. Wszystkie składniki w nim zawarte są w 100% naturalne, a zostały dobrane w bardzo staranny sposób. Wystarczy stosować 4 kapsułki na dzień, aby cieszyć się z bardzo dobrych rezultatów. Ten pożeracz tłuszczu będzie w stanie pokazać efekty swojego działania już po 5 dniach. W ciągu 4 tygodni uda się schudnąć nawet 10 kg. Spalanie tłuszczu będzie utrzymywało się na poziomie 150%. Pozwoli to uzyskać figurę o jakiej marzysz, a z tym przyjdzie pewność siebie oraz wyraźna zmiana stylu życia.

Chcesz poprawić wygląd swojego ciała? Nie możesz zwalczyć zbędnych kilogramów, które powodują przyrost masy? Wystarczy poddać się kuracji preparatem Burneo, a efekty będą widoczne gołym okiem szybciej niż myślisz.

Marzena O

Marzena O, Dietetyk

Dietetyką i suplementacją podczas odchudzania zajmuję się już blisko 4 lata. Prowadzę swoich klientów indywidualnie oraz często jestem zapraszana na zajęcia grupowe, gdzie uczę uczestników zdrowo jeść i dbać o prawidłowe stosowanie suplementów.


Opinie Burneo

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."