Ulotka Zdrowia
Bratek (fiołek trójbarwny) - Zioła do zaparzania, 2 g DOZ

Bratek (fiołek trójbarwny) - Zioła do zaparzania, 2 g DOZ

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: DOZ S.A.
  • Pojemność: 30 sztuk
  • Postać: torebki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Bratek (fiołek trójbarwny)

Bratek (fiołek trójbarwny), zioła do zaparzania, 2 g, 30 saszetek pozytywnie wpływa na ludzki organizm. Zioła zostały umieszczone w biodegradowalnych torebkach, które dodatkowo uwalniają ich aromat i niezwykły smak.

Bratek poprawia kondycję skóry i wspomaga oczyszczenie organizmu. Napar powinien być stosowany tylko przez osoby dorosłe, u których występują problemy skórne. Świetnie wspomaga pielęgnację i odżywienie skóry. Najlepsze efekty uzyskasz stosując napraw raz dziennie. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki. Należy go przygotować w 200 ml wrzącej wody i parzyć pod przykryciem przez 5-10 minut. Nie należy obawiać się, jeżeli torebki będą miały przebarwienia, ponieważ jest to naturalne zjawisko w przypadku kontaktu ziół z materiałem opakowania.  

Składniki 1 torebka zawiera: 2 g wysuszonego i rozdrobnionego ziela fiołka trójbarwnego (Viola tricolor).

Wartość odżywcza w 100 ml naparu herbatki Dzienna porcja produktu (napar z 1 torebki 2 g)
Wartość energetyczna 5kJ/1 kcal 10kJ/2 kcal
Białko < 0,5 g < 0,5 g
Sól 0,02 g 0,04 g

Zawiera znikome ilości: tłuszczu (w tym kwasów tłuszczowych nasyconych), węglowodanów (w tym cukrów). Zawartość soli wynika z obecności naturalnie występującego sodu.

Masa netto 60 g

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Bratek (fiołek trójbarwny)

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."