Ulotka Zdrowia
Botaniczny Kompleks dla Kobiet - Solgar

Botaniczny Kompleks dla Kobiet - Solgar

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Solgar
  • Pojemność: 30 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Botaniczny Kompleks dla Kobiet

Botaniczny Kompleks dla Kobiet to połączenie wyciągów roślinnych, które pomaga przynosić ulgę w trudnym dla kobiety okresie, jakim jest menopauza. Suplement diety łagodzi takie objawy menopauzy, jak drażliwość, spadek libido, wahania nastroju, bezsenność, uderzenia gorąca.

Produkt ten jest:

  • wegański bezglutenowy,
  • bez składników mlecznych.

Kuracja suplementem diety powinna trwać 30 dni. Każdego dnia należy przyjmować jedną kapsułkę. Najlepiej przyjmować preparat w trakcie posiłku. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki. Kobiety w ciąży, matki karmiące piersią oraz osoby zażywające leki lub chore, powinny przed zażyciem preparatu skonsultować się z lekarzem.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Botaniczny Kompleks dla Kobiet

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."