Ulotka Zdrowia
Boost Elite - Do stosowania przed treningiem

Boost Elite - Do stosowania przed treningiem

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: BioTechUSA
  • Pojemność: 60 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Boost Elite

Boost Elite to preparat dostępny w postaci kapsułek do stosowania przed treningiem. Głównym składnikiem preparatu jest kofeina, która pobudza organizm do działania. Zawiera również inne substancje pobudzające:

  • witaminy B3, magnez, witamina C, żelazo i witamina B6 – zmniejszają zmęczenie i znużenie, zwiększają wytrzymałość mięśni podczas treningów,
  • magnez – wspiera prawidłowe funkcjonowanie mięśni,
  • kofeina – zwiększa czujność.

W składzie preparatu nie ma węglowodanów. Środek jest całkowicie bezpieczny w stosowaniu.

5 kapsułek preparatu należy przyjąć na 15 minut przed treningiem, aby uzyskać najlepsze efekty.

Jacek K

Jacek K, Trener personalny

Wieloletnie doświadczenie jako trener personalny w popularnych klubach fitness w Warszawie. Specjalizacja w dietetyce i suplementacji.


Opinie Boost Elite

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."